Profile Członków Rady NadzorczejRELACJE INWESTORSKIE

Roman Suszek
Przewodniczący Rady Nadzorczej
Posiada wykształcenie prawnicze uzyskane na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył aplikację radcowską. Od 2004 r. jest właścicielem Kancelarii Radcy Prawnego

Jacek Grzywacz
Posiada wykształcenie wyższe uzyskane na Politechnice Śląskiej w Katowicach na Wydziale Organizacji i Zarządzania. Ukończył Studium dla Dyrektorów Finansowych zorganizowane przez Fundację Centrum Prywatyzacji – Instytut Rozwoju Biznesu. Aktualnie jest prezesem i współwłaścicielem firmy JKG Finanse specjalizującej się w doradztwie ekonomiczno-finansowym.

Jacek Kędzierski

Niezależny członek Rady Nadzorczej
Posiada wykształcenie wyższe, ukończył Uniwersytet Gdański na kierunku Cybernetyka Ekonomiczna i Informatyka. Przez większość kariery zawodowej był związany z doradztwem finansowo – księgowym dla firm z całej Polski. Posiada duże doświadczenie w zakresie sprzedaży towarów handlowych do największych hipermarketów w Polsce.

Grzegorz Wąsacz

Niezależny członek Rady Nadzorczej
Posiada wykształcenie wyższe, ukończył Uniwersytet Rzeszowski na kierunku Prawo. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą. Wcześniej pracował w XL  Catlin, PwC Polska, Credit  Suisse  Poland  oraz BSO Prawo & Podatki Bramorski Szermach i Wspólnicy Kancelaria Prawna.

 

Wojciech Sobczak

Niezależny członek Rady Nadzorczej
Jest  absolwentem  Uniwersytetu  Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1990 roku w banku PKO BP SA. Do roku 2008. sprawował funkcję Prezesa Zarządu NFI KREZUS SA. Przez następne lata, do roku 2010. zajmował stanowisko Prezesa,a potem Wiceprezesa Zarządu Suwary S.A. Od 2010 roku jest doradcą Wentworth tech Sp. z o.o. Ponadto był doradcą zarządów kilku spółek, głównie w zakresie IPO. Od 1991 r. posiada licencję maklera papierów wartościowych. Pan Wojciech Sobczak przez wiele lat pełnił różne funkcje w organach spółek prawa handlowego, w tym: Prezesa Zarządu NFI KREZUS SA., Prezesa, a później Wiceprezesa Zarządu Suwary S.A.. Członka Rady Nadzorczej w spółkach handlowych, w tym w spółkach giełdowych takich jak: SKOTAN S.A.. MAKRUM S.A.. Alchemia S.A. oraz Protektor

serwisy dekpol