Profile Członków Rady NadzorczejRELACJE INWESTORSKIE

Roman Suszek
Przewodniczący Rady Nadzorczej
Posiada wykształcenie prawnicze uzyskane na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył aplikację radcowską. Od 2004 r. jest właścicielem Kancelarii Radcy Prawnego

Piotr Stobiecki
Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z doradztwem transakcyjnym, audytem oraz rynkiem kapitałowym. Zarządza i nadzoruje projekty z zakresu fuzji i przejęć. W ramach działalności naukowej i dydaktycznej prowadzi zajęcia w Katedrze Inwestycji i Rynków Kapitałowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Posiada tytuł Doktora nauk ekonomicznych.

Jacek Grzywacz
Posiada wykształcenie wyższe uzyskane na Politechnice Śląskiej w Katowicach na Wydziale Organizacji i Zarządzania. Ukończył Studium dla Dyrektorów Finansowych zorganizowane przez Fundację Centrum Prywatyzacji – Instytut Rozwoju Biznesu. Aktualnie jest prezesem i współwłaścicielem firmy JKG Finanse specjalizującej się w doradztwie ekonomiczno-finansowym.

Jacek Kędzierski

Niezależny członek Rady Nadzorczej
Posiada wykształcenie wyższe, ukończył Uniwersytet Gdański na kierunku Cybernetyka Ekonomiczna i Informatyka. Przez większość kariery zawodowej był związany z doradztwem finansowo – księgowym dla firm z całej Polski. Posiada duże doświadczenie w zakresie sprzedaży towarów handlowych do największych hipermarketów w Polsce.

Grzegorz Wąsacz

Niezależny członek Rady Nadzorczej
Posiada wykształcenie wyższe, ukończył Uniwersytet Rzeszowski na kierunku Prawo. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą. Wcześniej pracował w XL  Catlin, PwC Polska, Credit  Suisse  Poland  oraz BSO Prawo & Podatki Bramorski Szermach i Wspólnicy Kancelaria Prawna.

serwisy dekpol